اولين جلسه هماهنگي با موضوع شانزدهمين جشنواره ملي تعاوني هاي برتر خراسان رضوي برگزار شد

به منظور هماهنگي بيشتر در جهت برگزاري مراسم شانزدهمين جشنواره ملي تعاوني هاي برتر،اولين جلسه اين ستاد با حضور رئيس و هيات رييسه اتاق تعاون استان، مدير تعاون و مديريت آموزش و ترويج اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي خراسان رضوي، مديريت اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان مشهد و كارشناسان مرتبط با اين حوزه در محل اتاق تعاون برگزار شد.

جزئیات خبر

آغاز ثبت نام شانزدهمين جشنواره ملي تعاوني هاي برتر در استان خراسان رضوي

در راسـتاي ترويـج و توسـعه فرهنگ تعاون و آشـنايي بيش از پيش با نقش و جايگاه كسب و كارهاي تعاوني در توسـعه اقتصادي و اجتماعي ايران اسـلامي و معرفي تعاوني هاي پيشتاز، پيشگام و موفق شانزدهمين جشنواره ملي تعاوني هاي برتر در سال توليد، پشتيباني ها و مانع زدايي ها برگزار خواهد شد.

جزئیات خبر

پيام تبريك رئيس اتاق تعاون خراسان رضوي بمناسبت روز كارگر

اسماعيل آذري رئيس اتاق تعاون خراسان رضوي؛ طي پيامي فرارسيدن روز جهاني كارگر را تبريك و تهنيت گفت.

جزئیات خبر

بررسي موانع اصلي توسعه بخش تعاون و راهكارهاي پشتيباني از آن در راستاي تحقق شعار سال

در دبيرخانه شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي خراسان رضوي صورت گرفت:

بررسي موانع اصلي توسعه بخش تعاون و راهكارهاي پشتيباني از آن در راستاي تحقق شعار سال

در چهارمين جلسه دبيرخانه شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي خراسان رضوي، مشكلات بيمه اي، مالياتي و بانكي بخش تعاون به بحث و بررسي گذاشته شد.

جزئیات خبر

حلول ماه مبارك رمضان گرامي باد

رسول خدا (ص) مي‌فرمايد: «اگر كسي در اين ماه، يك آيه از قرآن، تلاوت كند، ثوابش مثل كسي است كه در غير ماه رمضان، يك بار قرآن را ختم كرده باشد.» (امالي صدوق/۹۳) از امام صادق (ع) نيز نقل شده است: «هركس در ماه رمضان، صدقه‌اي بدهد خداوند هفتاد نوع، بلا را از او دور مي‌كند.» (بحار/ ۹۳/۳۱۶)

جزئیات خبر

ديدار اعضاي هيأت مديره و بازرسين اتاق تعاون استان با مديركل، مديريت تعاون و رئيس حراست اداره كل

اعضاي هيأت رئيسه و بازرسين اتاق تعاون خراسان رضوي با حضور در دفتر مديركل تعاون كار و رفاه اجتماعي استان با مديركل، مديريت تعاون و رئيس حراست اين اداره كل ديدار و گفت و گو كردند.

جزئیات خبر

اعتقاد رهبر معظم انقلاب به تعاون و تاكيد بر تحقق سهم اين بخش در اقتصاد مقاومتي

به گزارش روابط عمومي اتاق تعاون خراسان رضوي؛ رئيس دفتر امام جمعه مشهد، معاون و رئيس بازرسي سازمان صمت، فرمانده سپاه پاسداران مشهد مقدس، شهردار منطقه ۶، رئيس و دبير جودو استان و هيأت همراه با حضور در اتاق تعاون استان ضمن تبريك سال نو با رئيس و دبير اتاق ديدار و گفت و گو كردند.

جزئیات خبر

عبداللهي در سالروز تاسيس اتاق تعاون ايران: مانع زدايي از رشد تعاوني‌ها در دستور كار است

رئيس اتاق تعاون ايران در سفر يك روزه به استان خراسان جنوبي، در ديدار تعاوني هاي برتر استان با حضور استاندار، به مانع زدايي از رشد تعاوني ها اشاره كرد و گفت: قانون تعاون تا حد نسبتا قابل توجهي بخشي از مشكلات تعاوني ها را رفع كرده است و اميد است مابقي مشكلات رفع شود.

جزئیات خبر

ديدار مديركل تعاون و رياست اتاق تعاون استان با فرماندار شهرستان سرخس

دكتر پناه (مديركل اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي)، مهندس آذري (رياست اتاق تعاون) و هيأت همراه با محمدرضا رجبي مقدم (فرماندار شهرستان سرخس) ديدار و گفتگو كردند.

جزئیات خبر

ابلاغ بخشنامه بخشودگي جرائم كارفرمايان واحدهاي توليدي، صنعتي، معدني، خدماتي و اصناف

بخشنامه بخشودگي جرايم كارفرمايان واحدهاي توليدي، صنعتي، معدني و خدماتي و اصناف از سوي سازمان تامين اجتماعي صادر و ابلاغ شد.

جزئیات خبر
ابتدا قبلی1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10بعدی انتها