در راستاي تعامل و همكاري با تجار افغانستان؛ فرصت هاي تجاري ايران و افغانستان در استان بررسي شد.

نشست مشترك شناسايي فرصت هاي تجاري ايران و افغانستان در استان خراسان رضوي با حضور رياست اتاق تعاون استان، تاجر افغانستان و رياست سابق بازرگاني سازمان صمت خراسان رضوي در اتاق تعاون برگزار شد.

جزئیات خبر

جلسه ساماندهي مسكن كارگري استان خراسان رضوي

برگزاري جلسه ساماندهي مسكن كارگري استان خراسان رضوي با حضور رياست اتاق تعاون استان، مديرعامل اتحاديه سراسري تعاوني هاي مسكن مهر كشور و مديران عامل اتحاديه تعاوني هاي مسكن فرهنگيان و مسكن كارگران استان خراسان رضوي

جزئیات خبر

تبريك رياست اتاق تعاون به سردار يعقوب علي نظري

 اسماعيل آذري (رياست اتاق تعاون استان)، طي پيامي انتصاب سردار يعقوب‌علي نظري به عنوان استاندار خراسان رضوي تبريك گفت.

جزئیات خبر

افزايش اثربخشي نظام توزيع با تمركز بر ظرفيت تعاوني‌ها

نشست رياست اتاق تعاون ايران با رئيس اتاق تعاون خراسان رضوي و مديران اتحاديه هاي مصرف جهت تهيه طرح پيشنهادي بخش تعاون در خصوص توزيع كالاهاي اساسي كشور در اتاق تعاون ايران برگزار شد.

جزئیات خبر

تشكيل كميته تعاوني‌هاي مصرف با محوريت اتاق و اتحاديه هاي مصرف استاني

رئيس اتاق تعاون خراسان رضوي در اولين جلسه كميته تعاوني هاي مصرف استان ضمن تاكيد بر ايجاد تحول و استفاده از شيوه‌هاي نوين در راستاي احيا و تقويت تعاوني‌ها و با بيان اين كه مسائل و مشكلات پيش رو با هم انديشي و گفت و گو قابل پيگيري است گفت:

به منظور تقويت و همدلي بين تعاوني‌هاي مصرف و ايجاد وحدت رويه در توزيع كالاهاي اساسي، كميته تعاوني‌هاي مصرف استان با محوريت اتاق و اتحاديه‌هاي تعاوني مصرف راه‌اندازي شد.

جزئیات خبر

بهبود وضعيت مسكن اقشار آسيب‌پذير جامعه با امضاي تفاهم‌نامه وزارت راه‌وشهرسازي با اتاق تعاون ايران

مديرعامل اتحاديه تعاوني هاي مسكن فرهنگيان استان خراسان رضوي گفت: عدم تامين منابع مورد نياز و كم توجهي مسئولان در سنوات گذشته موجب دلسردي و نا اميدي تعاوني هاي مسكن در بخش تعاون گرديد، اين تفاهم نامه مي تواند علاوه بر فعال نمودن بخش مردمي به بهبود وضعيت كسب و كار تعاوني ها و رسيدن به جايگاه حقيقي بخش تعاون كمك شاياني نمايد.

 

جزئیات خبر

نشست مشترك اتاق تعاون ايران با وزير جهادكشاورزي برگزار شد

نشست مشترك رئيس اتاق تعاون ايران و اعضاي كميسيون كشاورزي و صنايع غذايي اين اتاق با وزير جهاد كشاورزي با هدف معرفي توانمندي ها و ظرفيت هاي تعاوني در حوزه كشاورزي برگزار شد.

جزئیات خبر

درخواست وزير جهادكشاورزي از اتاق تعاون ايران براي تامين و توزيع كالاي اساسي و آرامش بازار

وزير جهادكشاورزي در نشست مشترك با اتاق تعاون ايران درخواست كرد براي تامين و توزيع كالاي اساسي و آرامش بازار ظرفيت‌هاي خود را نشان دهد.

جزئیات خبر

از ظرفيت هاي بخش تعاون استفاده كنيد

رئيس اتاق تعاون ايران در نشست مشترك با وزير جهادكشاورزي با بيان اين كه علاوه بر حوزه تامين، در دو حوزه توزيع و بازاررساني ۵۴۰۰ فروشگاه در كشور داريم كه ظرفيت بالايي در توزيع محصولات كشاورزي محسوب مي‌شوند و در دولت هاي قبل از اين ظرفيت كمتر استفاده شده است. اظهار داشت: فروشگاه‌هاي ما در حوزه هاي كارمندان، كارگران و نيروهاي مسلح را در كشور پوشش مي دهند و مي توان از ظرفيت تعاون در اين بخش ها هم استفاده كرد.

جزئیات خبر
ابتدا قبلی1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10بعدی انتها