پيام تبريك رئيس اتاق تعاون خراسان رضوي به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ 1397/01/01

به گزارش روابط عمومي اتاق تعاون خراسان رضوي؛ مهندس سيدحسين مجتبوي، رئيس اتاق تعاون استان طي پيامي فرا رسيدن عيد سعيد نوروز را به عموم تعاونگران و همكاران تبريك گفت.

در متن اين پيام آمده است :

به نام خداوندي كه بديع است و هر روز و هر لحظه خلقي نو و نوروزي جديد مي آفريند.

يا مقلب القلوب والابصار يا مدبر اليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال

موسم بهار زيبنده ترين پاداش الهي به عالم هستي و نماد و جلوه گاه اراده باريتعالي در باز آفرينش طبيعت و شروع روح انگيز و تحول عظيم و بنيادين در احوال و قلوب است .

بي ترديد رمز پيشرفت و توسعه پايدار يك كشور و يك تمدن در تجلي استعدادها و سرمايه انساني ساعي و كارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و اميد، انديشه خلاق و نبوغ سرشار است و كارگر، كارفرما و تعاونگــران در كنار هم به عنوان نيروهاي محركه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ويژه‌‏اي را در عرصه‌هاي پيشرفت، توليد و نوآوري ايفاد مي دارند و براي ساختن ايراني آباد و شكوه‌مند، از هيچ تلاشي دريغ نمي‌ورزند.

آغاز سال جديد كه از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) به عنوان #سال_رونق_توليد نامگذاري شده است، فرصت مغتنمي براي قدرداني شايسته از خدمات صادقانه و بي‌دريغ جامعه ي پرتلاش تعاون استان مي باشد . اميد است در سال جديد، هم چون سنوات گذشته با توكل بر خدا در سايه وحدت، همدلي و با تلاش و كوشش، سربلندي و عظمت ايران اسلامي بيش از پيش ارتقا يابد.

 

سيدحسين مجتبوي

رئيس اتاق تعاون خراسان رضوي